Blog o pięknych i mądrych książkach dla dzieci.

O książkach i grach, które nam się podobają, ciekawych miejscach, w których byliśmy i o wydarzeniach, w których uczestniczyliśmy. A także o paru innych rzeczach...

Kontakt i współpraca


Jestem mamą czwórki dzieci, dzięki którym odkryłam świat literatury dla dzieci i zajęłam się promocją czytelnictwa.

Blog Maki w Giverny powstał z pasji. Pasji czytania i pisania! Dawno temu, bo gdzieś w 2010 roku. Wyłuskiwanie dobrych książek okazało się na tyle zajmujące i ciekawe, że chciałam podzielić się efektami swojej działalności z innymi.

Na blogu pokazuję książki, które czytamy. Książki, które nam się podobają, a nawet zachwycają. Mądre, ważne i pięknie zilustrowane.

Ale Maki w Giverny to nie tylko książki - piszę i o ciekawych miejscach, w których byliśmy, wydarzeniach kulturalnych, warsztatach dla dzieci, grach planszowych i wielu innych sprawach...

                                                                                                     Zapraszam!

                                                                                                   Maja Kupiszewska


Kontakt:
makiwgiverny@gmail.com
mkupiszewska@gmail.com  • Pisałam na temat literatury dziecięcej i recenzowałam książki m.in. na łamach kwartalnika Stowarzyszenia Wspólnoty Polskiej "Uczymy, jak uczyć", w czasopiśmie Fika, portalu Książki są ważne, Qlturka, BBczyta.
  • Jestem członkiem Rady Czytających Wiedźm, utworzonej przez Małgorzatę Węgrzecką, redaktor naczelną magazynu "Świerszczyk"

2 komentarze:

  1. Znalazłam cię przez przypadek i wpadłam po uszy! Czytam już prawie godzinę i nie mogę przestać, a w internetowej księgarni koszyk niepokojąco się zapełnia cudownościami! Tworzysz wspaniałe miejsce. Wprowadzam się tu na stałe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa! Wprowadzaj się, zapraszam ;)
    pozdrawiam M.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...