Pirackie dukaty na sobotę :)


Dzieci uwielbiają zgadywanki i łamigłówki, kolorowanki i zabawy z naklejkami. To wszystko znajdą w książce „Piraci. 100 kreatywnych zabaw i gier”, która jest nie tylko ciekawa ze względu na treść, ale i atrakcyjna ze względu na szatę graficzną. Mali chłopcy będą zachwyceni kolorową książką pięknie wydaną i pełną niespodzianek. Jest tu mnóstwo stron do kolorowania, łamigłówek, labiryntów, ciekawych i twórczych zadań do samodzielnego wykonania, historyjek do napisania, gier, trików rysowniczych oraz naklejek. Tematem przewodnim są weseli piraci – ulubieni bohaterowie dziecięcej wyobraźni.

Przemierzając strona po stronie wzburzone oceany, po których wędrują piraci, dzieci co i rusz natykać się będą na ukryte skarby m.in.: naklejki i rozkładane plansze, gdzie można je nakleić; piękne, ozdobne papiery z pirackimi motywami do prac dekoratorskich i szablony do rysowania. Dzieciom przypadnie do gustu tworzenie własnego pirata, wymyślanie niesamowitych historii do istniejących obrazków czy robienie własnej pirackiej szabli z pomocą rodzica.

***

Na zdjęciu pirackie ciasteczka z przepisu podanego w tej książce. Pychota i palce lizać - zniknęły w małych pirackich brzuszkach w 5 minut :)


PIRACI - 100 KREATYWNYCH ZABAW I GIER,
Wydawnictwo: Muza
Autor: ANDREA PINNINGTON
ISBN 9788377580769
Liczba stron: 80
Oprawa broszurowa
Format 240 x 300 mm
Rok wydania 2011

Komentarze