O książkach niebanalnych, mądrych i ważnych, a do tego pięknie zilustrowanych. Dla małych i dużych, którzy zachowali w sobie dziecko.

niedziela, 4 listopada 2012

150 kolorowanek dla chłopców


Chłopaki  coraz bardziej lubią zabawy "stacjonarne" - wymagające skupienia, cierpliwości i spokoju. Kolorowanki potrafią ich na chwilę zająć i wyciszyć. Złoszczą się, że wychodzą za linię, czasem wołają "Mamo, pomóż, mamo, pokoloruj", jednak rączki coraz lepiej pracują i kolorują.
Kolorowanki dla chłopców Zielonej Sowy wybrałam z wielu innych w księgarni, bo spodobały mi się duże rysunki, w sam raz dla początkujących kolorowaczy oraz to, że ilustracje wpisują się w obecne zainteresowania chłopaków - dominują samochody, samoloty, pociągi.
Dla zmęczonych kolorowaniem rączek  - znajdą się tu też łamigłówki, labirynty i zabawy polegające na wyszukiwaniu różnic.
Hitem, jak zawsze, są naklejki - niestety przeważnie zamiast na kartkach naklejane są przez moich panów na koszulkach, czołach (!), podłodze. Na szczęście nie naklejają niczego na meblach - zakaz obowiązuje wszystkich i pilnuję tego bezlitośnie i konsekwentnie :)

Wydawnictwo Zielona Sowa, Warszawa 2012.
Cena 13 zł.

3 komentarze:

 1. NOMINUJĘ!

  http://czytajki.blogspot.com/2012/11/liebster-blog-czyli-promujemy-dziecieca.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję ;) postaram się, jak najszybciej dam radę - wywołana do tablicy - odpowiedzieć ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna pozycja dla najmłodszych :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...