Wieczorynki z ... audiobook, Anna Onichimowska


Czasem jest tak, że masz chore gardło albo musisz pilnie wykonać jakąś pracę w czasie, kiedy zazwyczaj czytasz dziecku, albo podróżujecie samochodem... Fajnie pod ręką mieć płytę z audiobookiem.

WIECZORYNKI Z ŻÓŁWIEM ANTOSIEM do posłuchania!
autor: ANNA ONICHIMOWSKA
książka audio, czyta: Janusz Zadura, 1 CD w formacie mp3
format: digipack CD
cena: 19,90 zł
Biblioteka Akustyczna sp. z o.o, www.bibliotekaakustyczna.pl

Amelka marzy, żeby wreszcie zamieszkać ze swoim mężem – żółwiem Antosiem. Więcej tu...

 Anna Onichimowska (ur. 1952 r., Warszawa) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u. Kieruje fundacją „Świat Dziecka”.

Komentarze

 1. Moja córeczka woli czytanie niż dźwięk audiobooka. Ale może to kwestia treningu. ;-)) Do
  Onichimowskiej skradam się już od dłuższego czasu, sporo dobrego czytałam o jej książkach na blogach. Do poszukania przy następnej wizycie w bibliotece.
  Dziękuję za wizytę i ciepłe słowa.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też wolę czytać i moje dzieci wolą czytanie, jednak raz na jakiś czas można i tak:)
  Onichimowską polecam!
  pozdrawiam M

  OdpowiedzUsuń
 3. a moje dzieci namiętnie co wieczór słuchają Koszmarnego Karolka; kiedy ja im czytam, mają zbyt wiele pytań i ciągle je coś rozprasza; taki niefart

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz