O książkach niebanalnych, mądrych i ważnych, a do tego pięknie zilustrowanych. Dla małych i dużych, którzy zachowali w sobie dziecko.

wtorek, 3 lutego 2015

Konkurs Blog Roku - czemu nie?


Pomysł pojawił się nagle. Właściwie myśl: czemu nie? Kiedy przekopując się przez zgłoszone do konkursu blogi zobaczyłam, że blogi poświęcone książkom dla dzieci są praktycznie nieobecne. Nawet pytałam Was na Facebooku, dlaczego się nie zgłaszacie? Przecież wiadomo, że nie o finał chodzi, bo tu miejsca mało ;), tylko o pokazanie, że takie blogi są i są ciekawe, tworzone z pasją.

Działam impulsywnie, tak mam. Asia z "Mamą i żoną być" napisała, że się zastanawia, "a wy?". To pytanie padło i choć nie brałam takiej opcji pod uwagę, zaczęłam myśleć, zastanawiać się. No i właśnie: czemu nie? Jak nie teraz, to kiedy?
Po co?
Z ciekawości, jak to będzie; z chęci zrobienia kroku do przodu - pokazania tego, co sprawia mi ogromną frajdę i wciągnęło po uszy (bo Maki to takie moje piąte dziecko;)), ale i ze strachem, bo co będzie jak Maki nie dostaną ani jednego głosu? Jakoś głupio, ale słowo się rzekło, kości zostały rzucone...  

Impuls, kliknięcie...

Jeśli lubicie Maki, zaglądacie do nas - wyślijcie sms, będzie nam miło :)
Sms kosztuje 1,23 zł, a dochód  ze wszystkich zostanie przekazany Fundacji Dzieci Niczyje, pomagającej dzieciom dotkniętym przemocą. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...