Konkurs kryjówkowy i wszystko jasne...


Czekacie, wiem... Było ciężko, a ja do ostatniej chwili nie byłam pewne, czy nagrodziliśmy sprawiedliwie, czy wybraliśmy te najciekawsze kryjówki...
Konkurs: wakacyjne kryjówki [TU]


Każdy z nas wybrał 9 zdjęć i każdy z nas kierował się czymś innym. Chłopaki albo patrzyli na szczegół, albo dyskutowali, czy chcieliby w takiej kryjówce się bawić i w co, czy chcieliby tam czytać; córka zdecydowanie wybierała zdjęcia pod kątem ich estetyki, dorośli jurorzy stawiali na pomysłowość i napracowanie się przy jej tworzeniu, ojciec dzieciom dodatkowo zwracał uwagę na "wygodę" kryjówki, czy da się niej długo siedzieć i czytać czy nie... 

Kilka zdjęć było pewniakami - Wam też się podobały :)  - od początku i okazało się, że zachwyciły nas wszystkich tak samo.

Wszystkie zdjęcia są REWELACYJNE! Jednak musieliśmy wybrać z nich 9 - według nas - najlepszych. Zsumowaliśmy te kropki, stawiane przy roboczo ponumerowanych przez nas zdjęciach i wyszło, jak wyszło. 


Tadadadammm! 


Przed Państwem zwycięskie zdjęcia. Nie ma pierwszego, czy drugiego miejsca: mamy 9 zdjęć i dziewięć nagród. I serce mi pęka, bo wszystkie pozostałe też powinny zostać nagrodzone. 

I zanim pobiegniecie oglądać TE fotografie (pewnie i tak pobiegniecie i nie przeczytacie, ale co tam), chcę ogromnie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie - wierzcie mi, każde z tych zdjęć będzie dla nas inspiracją na kolejne nasze kryjówki (już w przyszłym roku!) i każde zachwycało nas pomysłowością, oryginalnością, atmosferą. W każdej z Waszych kryjówek dobrze by się nam czytało!

Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście i złapaliście kryjówkowego bakcyla! Kto wie, może zimą na Makach zorganizujemy zimową edycję konkursu kryjówkowego (Olga, dzięki za pomysł!)?

A teraz wybrane przez nas zdjęcia i wygrane zestawy nagród, przypisane do każdego z nich:
1. Dziwne zwierzęta + Uciekaj,Tariko


2. Tajemnica wyścigu + Opowieść z Czerwonej Ziemi,


3. Gra "Pytaki" + Staś i jego tajemnice


4. Z działki, lasu i takie tam + Staś i jego tajemnice,5. Mama Mu + Staś i jego tajemnice,6. Operacja Burzowa chmura + Opowieść z Czerwonej Ziemi,

7. Jestem najsilniejszy + Staś i jego tajemnice,

8. Operacja Człowiek w czerni + Uciekaj,Tariko,9. Tu powstała Polska (Życie w grodzie, Na dworze króla) + lanczówka.

Proszę wszystkich konkursowiczów o przesłanie adresów (w treści maila napiszcie numer zestawu z tego wpisu i tytuły książek).

Komentarze

  1. Fantastycznie! Znaleźć się w gronie takich kryjówkowiczów to prawdziwa przyjemność. Czekam na edycję zimową, mam już nawet pomysł, choć nie wiem, czy nie okaże się troszkę zbyt szalony do zrealizowania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już nie mogę się doczekać edycji zimowej - szalone pomysły jak najbardziej wskazane!

      Usuń

Prześlij komentarz