Nie wiem kto!

Płyta z piosenkami zespołu Nie wiem kto znalazła się u nas pod choinką. I od razu stała się naszym domowym hitem. Choć pierwotnie przeznaczona była dla maluchów, którzy ostatnimi czasy są mocno roztańczeni i rozsłuchani (starsi z rodzicami na czele mają już dosyć przebojów typu "My jesteśmy krasnoludki"), szybko podbiła serca starszaków czyli Marysi i Franka, no i ... moje. "Szybko, szybko" budzi nas rano i towarzyszy z pozostałymi utworami niemal przez cały dzień.
O tekstach nie ma co pisać, bo są świetne i inne nie mogą być skoro to wiersze Danuty Wawiłow, Juliana Tuwima, Jana  Brzechwy.
Muzyka jest iście rock'n'rollowa, żywa i szybko wpadająca w ucho, po pierwszych taktach chce się tańczyć i śpiewać (autorstwa Przemka Momota, Radosława Łukasiewicza i Barbary Wrońskiej). A dzieciaki śpiewające (w wieku od 3 do 257 lat :)) radzą sobie świetnie, jest śpiew, recytacja i luźne zdania wypowiadane przez najmłodszych.

Dla nas bomba! Zdecydowanie polecamy!Franek włącza sobie ulubione piosenki m.in. "Jak tu ciemno" i z książeczką w ręku uczy się tekstu , Marysia śpiewa i tańczy, a maluchy bujają się na boki i śmieją się do rozpuku. Jest wesoło!

Spis piosenek:
1. Szybko, 2. Siedmiomilowe buty, 3. Nie wiem kto, 4. Zapach czekolady, 5. Jak ja się nazywam, 6. Kałużyści, 7. Jak tu ciemno, 8. Samochwała, 9. Leń, 10. Pożałuj mnie, 11. Cuda i dziwy.

www.niewiemkto.pl, EMI Music Poland
Komentarze

  1. Teraz już wiem co nuci mój młodszy syn! "wstawaj szybko stygnie kawa" :-) Widziałam dziś na MINI MINI teledysk i teraz czytam na Twoim blogu. A zatem.... chyba kupimy :-) Bo moje dzieciaki rozśpiewane i roztańczone. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie będziecie żałować ;: A " szybko, szybko" włączam co rano, jak budzę Franka do przedszkola ;)))
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz