Posty

Czytam sobie z kotylionem, czyli o serii książek z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wyd. Egmont

Wilczki, Svenja Herrmann, il. Józef Wilkoń

Było sobie życie, Był sobie człowiek, Była sobie ziemia - gra

Małe Licho i tajemnica Niebożątka, Marta Kisiel, il. Paulina Wyrt [i TRZY książki do rozdania]

Warszawiacy, Małgorzata Ruszkowska, il. Marta Ruszkowska

Odkrywca, Katherine Rundell, il. Hannah Horn