Konkurs kryjówkowy małych czytelników! Zimowa edycja [ROZWIĄZANIE]Przy okazji rozwiązania wakacyjnego konkursu kryjówkowego padł pomysł na zimową edycję konkursu... Pamiętacie wakacyjne szałasy, kryjówki i zakamarki różnorakie? Te cudowne, pomysłowe miejsca, w których Wasze dzieci czytały książki? Czas na zimową edycję! Słowo się rzekło, więc... ta da da dam! Startujemy! A ja liczę na Wasz udział, i na zdjęcia pełne pomysłowych kryjówek jak te letnie :)


Pokażcie miejsca, w których Wasze dzieci chowają się z książką. Muszą to być zdjęcia zrobione z myślą o konkursie - zdjęcia miejsc na stałe zaanektowanych przez dzieciaki: w pokoju, sypialni, pod schodami czy stołem, w namiocie tipi czy choćby pod chustą babci :)... - spełniające rolę miejsca zacisznego, bezpiecznego, pozwalającego na spokojne delektowanie się lekturą.

Czekam na zdjęcia (kolażom tym razem mówimy: nie!) - jedna kryjówka - jedno zdjęcie (zdjęć możecie przesyłać więcej niż jedno, byle byłyby to różne miejsca. I warunek konieczny: w kryjówce musi znaleźć się też książka, najlepiej z czytelnikiem. Miło byłoby gdybyście polubili na Fb strony sponsorów i udostępnili zdjęcie konkursowe. I tyle :)

A nagrody? Na ten moment sześć i są to oczywiście piękne książki dla dzieci! Ufundowane przez wydawnictwa: BIS, Zakamarki, Krytyka Polityczna, Bajka, Media Rodzina i Multico Oficyna Wydawnicza. Nagrodę ufundowała także blogerka z bloga Śmigłą Igłę. Niektóre nagrody już dotarły do mnie i czekają :)

Startujemy 8 stycznia, a bawimy się do 24 stycznia (do godz. 23.59). Zwycięzców wyłonimy w gronie rodzinnym i podamy 27 stycznia, w urodziny Franka ;) Zdjęcia publikowane będą na FB Maków, a zwycięskie także na blogu www.makiwgiverny.pl - widzicie? Nazwa się skróciła :)

Zdjęcia wysyłajcie na adres: makiwgiverny@gmail.com

 Trzymam kciuki i fajnej zabawy!Nagrody:

Wydawnictwo Zakamarki

1. Yeti, Eva Sussi, Benjamin Chaud, 2012.
2. Kto straszy, Albercie?, Gunilla Bergstrom, 2014,
3. Gdybym nie zrobiła z taty astronauty, Ingelin Angerborn, 2010.

Multico Oficyna Wydawnicza

3 egzemplarze: Jerzy Rafalski opowiada o planetach, Multico Oficyna Wydawnicza, 2016,

Wydawnictwo Bajka

1. Królewna, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, il. Marianna Oklejak, Bajka, 2015
2, Wiola i Broklyn, Elżbieta Pałasz, il. Piotr Rychel, 2015


Wydawnictwo Krytyka Polityczna:

2 egzemplarze Kim jest ślimak Sam? Maria Pawłowska, Jakub Szamałek, il. Katarzyna Bogucka.

Wydawnictwo BIS

2 egzemplarze książki z serii Klinika Małych zwierząt, Tomasz Szwed, il. Aneta Krella-Moch.

Media Rodzina

1. Operacja Żonkil, Jørn Lier Horst, il. Hans Jørgen Sandnes,
2. Operacja Zachód słońca, Jørn Lier Horst, il. Hans Jørgen Sandnes,
3. Wielkie małe książki. Lektury dzieci i nie tylko, Grzegorz Leszczyński, 2015.

Dwie Siostry


1. Mała księżniczka, Frances Hodgson Burnett,  il. Antoni Uniechowski, Dwie Siostry, 2015.
Torba, lanczówka, zakładki, katalogi...


Wydawnictwo Zakamarki dodało piękne zakładki, torbę i katalogi, wyd. Bajka - zakładki, które będą dodatkami do książek

Śmigła Igła podarowała lanczówkę:)


ROZWIĄZANIE KONKURSU KRYJÓWKOWEGO...


Z małym poślizgiem, co mam nadzieję będzie mi wybaczone, prezentuję zdjęcia, które w czasie długich obrad - zawieszanych i wznawianych - wybraliśmy (było gorąco...). Wybraliśmy zdjęć kilkanaście, z których trzeba było wybrać zapowiadanych sześć - nie było to łatwe, tyle napiszę. Wybierając te zdjęcia, obwieściłam oficjalnie - mam na to świadków - że to ostatni nasz konkurs, bo to wszystko to nie na moje nerwy...

Wszystkim ogromnie, ogromnie dziękuję za udział w zabawie - Wasze kryjówki są fantastyczne i naprawdę przykro, że tylko sześć musieliśmy wybrać. Staraliśmy się docenić i pomysłowość i klimat i jak w przypadku pierwszego zdjęcia - ogrom pracy w trudnych, zimowych warunkach!

Proszę o adresy autorów zwycięskich zdjęć na adres makiwgiverny@gmail.com.

Nagrody będę wysyłać w przyszłym tygodniu. Proszę o drobną sugestie, na której książce/książkach Wam zależy, a które już macie... Nie obiecuję, że się uda, ale będę się starać. Paczki będą złożone z 3 książek, a w dwóch przypadkach książek będzie dwie plus torba/lanczówka.

Specjalne ukłony składam Wydawnictwom, które wsparły nas pięknymi nagrodami :)

Komentarze

  1. Absolutnie nie wyrażam zgody na zawieszanie konkursów!!! Muszą być, choć nerwy i kłótnie!!! Ja już czekam na wiosenną edycję. Pomysły na kryjówki są świetne, zabawa przednia i choć nagród mało to emocje przy organizacji scenerii do zdjęcia są prezentem na wstępie. Dziękuję za fantastyczną zabawę!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz