Rysowanki zmazywanki czyli kreatywne zadania z Czuczu


Bardzo to fajne, można bawić się w nieskończoność, a zestaw ciągle jak nowy. Domalowywać wąsy i głupie miny, albo całkiem poważnie podejść do zadań i wykonywać je zgodnie z instrukcją. Tu most, tam tarcza, a jak coś nie wyjdzie - flamaster się omskie, ręka zadrży -  szast prast ściereczką i nie ma. Karta jak nowa.


Małe pudełeczko, a w środku gadżety, które pozwolą na zabawę w autobusie, samochodzie, na korytarzu przychodniu. W domu oczywiście też, kiedy nuda wygląda z każdego kąta albo na coś się czeka i trzeba zająć ręce.

Zestaw kreatywnych zadań dla dzieci 4-7 lat inspiruje do poznawania historii, pobudza zainteresowanie nauką i rozwija kreatywność. Zawiera 50 ilustracji na 25 kartach, flamaster i ściereczkę. Zabawa polega na wielokrotnym malowaniu i wycieraniu kart.


Wojownicy wszech czasów,
Rysuj z Czuczu,
 wyd.
Bright Junior Media,
dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Komentarze

 1. Znamy tę frajdę z rysowania z Czuczu, wersję z pojazdami i literkami. Mi podoba się wielokrotność używania, ogromna wytrzymałość materiałów, dzieciom bazgranie i przyjemność ścierania. A tacy wojownicy czy mity zapewne jeszcze bardziej mobilizują do zabawy. ojoj...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My tych zestawów nie znaliśmy, mieliśmy tylko zgadywanki, które swego czasu też cieszyły się popularnością w naszej rodzinie (szczególnie w czasie podróży). Możliwość ścierania - rewelacja, dzięki temu zestaw jest nie do zdarcia, w innym wypadku po jednym użyciu niestety byłby już odstawiony w kąt

   Usuń
 2. Chyba już wiem, co kupię kuzynce na urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wojownikow jeszcze nie mamy, ale wygladaja świetnie. Nie wiem komu dziekowac za bum na te karty ze ścieralnymi mazakami, bo nie jeden raz zycie uratowaly ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super! Ja chyba także właśnie znalazłam prezent dla siostrzeńca:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz