KONKURS (do wygrania książki "Paweł i Indianie" ) i ROZWIĄZANIE!


KONKURS!  KONKURS!

Mamy dla Was pięć książek "Paweł i Indianie" wyd. Novae Res. Żeby dostać jedną z nich wystarczy pokazać jedno zdjęcie (kolażom stop!), na którym uchwycicie indiańskie zabawy Waszego dziecka.

Na zdjęcia czekam do wtorku, 19 września (makiwgiverny@gmail.com). Wysyłka zdjęć na terenie Polski.

Wyniki najpóźniej około kolejnego weekendu.

Do dzieła! Miłej zabawy i ciekawych zdjęć!

O książce pisałam i pokazywałam ją tu:
http://www.makiwgiverny.pl/2017/09/pawe-i-indianie-agata-hryniewicz-il.html
ROZWIĄZANIE KONKURSU z książką "PAWEŁ I INDIANIE"

Pięć zwycięskich zdjęć. Wybraliśmy je, bo są ... różne: pełne wizualnych odniesień do indiańskiej kultury, jak i ich pozbawione. Przecież żeby dobrze się bawić nie trzeba mieć wielu rzeczy - często wystarczy to, co dzieje się w wyobraźni. Zdjęcia pokazują czas prawdziwej zabawy i o to chodzi!

Wszystkim bardzo dziękuję za udział w konkursie, a autorów zwycięskich zdjęć proszę o podanie na adres makiwgiverny@gmail.com  adresów, pod które mogę przesłać książki "Paweł i Indianie" Agaty Hryniewicz."Indianka, na swoim wiernym rumaku""Na cześć Dominika najstarszy z braci zorganizował indiański dzień. Świszcząca Strzała, czyli Karol, pasował na wojownika Dominika, czyli Rączego Jelenia, aby w tym dniu rządził domem. Były indiańskie zabawy, polowanie, a na obiad według życzenia Rączego Jelenia była ulubiona potrawa moich Indian - pizza domowa, zrobiona przez mamę":

"Ninki bawi się w współczesną wersję Indian i jest specjalistką w naśladowaniu ich odgłosów":"Czarne stopy upolowały dziką świnię i pieką ją w ognisku. Ich wioska znajduje się u podnóża gór...najprawdopodobniej skalistych sądząc po ośnieżonych szczytach. Pewnie i rzeka Missouri ma tam swoje źródło. Wilk też czuje zapach smacznej pieczeni...":"Indiański namiot, może nie idealny, ale stworzony przez dzieci. Brak piórek i innych ozdób, ale za to zabawa w środku namiotu jak najbardziej indiańska...":

Komentarze