KONKURS: wygraj bilet rodzinny do parku MAGICZNE OGRODY!


Mam dla Was jeden rodzinny bilet (czteroosobowy) do niesamowitego miejsca! Tym miejscem są MAGICZNE OGRODY k. Janowca. Byliśmy tam w zeszłe wakacje i niesamowicie aktywnie i ciekawie spędziliśmy tam dzień. W tym roku też się wybieramy i już cieszymy się na samą myśl. I cieszymy się, że możemy podarować Wam jeden rodzinny bilet dla czterech osób (dzieci do 100 cm wzrostu wchodzą za darmo).

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? 


Napisać, jak świętujecie z dziećmi zakończenie roku szkolnego. 


Piszcie na adres: makiwgiverny@gmail.com

Wybierzemy jedną i prześlemy bilet VIP dla czterech osób, do wykorzystania do 30 września 2017. Na odpowiedzi czekamy do 23 czerwca.

Najciekawszą wypowiedź opublikujemy na blogu.


Krótko o Magicznych Ogrodach


Magiczne Ogrody (Trzcianki k. Janowca) to wielki teren - 10 ha, miejsca parkingowe na 1200 aut, 100 tysięcy nasadzonych roślin, 14 tematycznych krain. Mnóstwo atrakcyjnych miejsc do zabawy, mnóstwo miejsc do odpoczynku, dużo wody do brodzenia.

Ogrody podzielone są na krainy: Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Robankową Łąkę, Bulwiakową Osadę, Krainę Mordoli, Wodny świat, Smocze Gniazdo, Krasnoludzki Gród. W każdej części jest mnóstwo atrakcyjnych miejsc - placów zabaw, domków, miejsc do odpoczynku, magicznych akcentów. Są miejsca piknikowe, ławeczki, trampoliny, zjeżdżalnie, wodospady i jeziorka - można zdjąć buty i brodzić po wodzie, można leżeć na trawie, można zrobić sobie piknik wśród pięknych kwiatów i drzew...
Wchodząc na teren Ogrodów otrzymujecie mapkę i wykaz imprez towarzyszących, bo codziennie coś tu się dzieje: warsztaty, konkursy, inscenizacje. Nuda nikomu tu nie grozi!

Znakomita organizacja - kosze na śmieci, ławki, czyste toalety (także rodzinne). Miejsca, gdzie można zjeść obiad, napić się kawy (bardzo przyzwoite ceny). Sklep z pamiątkami - z boku, idzie kto chce, nie ma straganów przy każdej ścieżce, a przez to i pisków dzieci "kup mi, kup mi".

Bardzo polecamy!
Nasza relacja z pobytu TU
Strona internetowa Magicznych Ogrodów TU


ZAKOŃCZENIE KONKURSU


Cudownie mieliście plany i pomysły na świętowanie końca szkoły! Były lody i pizza, weekendowe wyprawy do zoo, parki linowe i pikniki. Prezenty i ciasta. Spacery i wyjazdy. Ogniska i grill. W grupie z przyjaciółmi, znajomymi i kameralne, z najbliższą rodziną. Wybór trudny... Ale jedna wypowiedź ujęła mnie szczególnie. Do jej autorki leci wirtualną drogą bilet do Magicznych Ogrodów, a ja gratuluję i życzę bajecznej wyprawy!
A wszystkim, którzy zechcieli podzielić się z nami swoimi wypowiedziami bardzo dziękuję!

Biała bluzka, aksamitka pod szyją, plisowana spódnica, białe podkolanówki, kwiatek w rękę i żegnaj szkoło. Potem szybko do domu: gratulacje i uściski, ubranie do kosza na pranie, krótkie spodenki, bluzka byle jaka i przed siebie byle na dwór. Tak wyglądały moje zakończenia roku, nie było świętowania.
W moim domu nie mamy tradycji świętowania końca roku szkolnego (bo dopiero pierwszy raz tego doświadczymy - córka kończy zerówkę szkolną). Znając moją córkę, nie oczekuje wyjątkowych chwil (wszak, na swoje zbliżające się urodziny zażyczyła sobie dwa słoiki masła orzechowego), ale wiem co lubi, co sprawiłoby jej przyjemność. Koc na trawie, muffiny z truskawkami, domowa lemoniada (koniecznie w butelkach z korkiem) i tak pobyć razem ze sobą, nie spiesząc się, pomilczeć czy pogadać, ale razem.
Marta

Komentarze